FİNTEKNİK

TEKNİK ANALİZ

Teknik analiz yorumları, eğitimleri ve daha fazlası.

01. TEKNİK ANALİZ NEDİR?

Şirket Merkezimiz İstanbul’da kurulmuş olup Tüm Türkiye’de ve Dünya Çapında Hizmete varız. Şirket ortakları olarak Şirketlerin Finansal sıkıntılarını Yerli ve Yabancı ortak pozisyonlarını araştırarak yeni yatırımcıları şirkete lanse ederek şirketlerin büyümesine destek vermek en önemli görevimiz.

02. DENEYİM

Şirket çalışanları olarak 32 yıllık sermaye piyasaları deneyimine sahibiz. Ekibimiz sermaye piyasalarında Hisse senedinin getirilerinin şirkete yansımalarını iyi bilmekte ve iyi analiz etmektedir. Şirketi Halka arza uygunluğunu Tespit etmek en önemli yeteneğimizdir. Halka arzda potansiyel Yatırımcı ve Fonlar ile görüşmeler yürütüp Halka arzı daha sağlıklı olmasını sağlamaktayız.

03. MİSYON

Halka arza hazırlanmak isteyen ya da blok satış öncesi şirket değerini artırmak isteyen Firmaların organizasyonel yapılandırma projelerini hazırlıyoruz. Şirketlerin tahvil-ihracı, bedelli sermaye artırımı vb birçok projede tebcubemiz aşikardır. Müşterilerimizin şirkertlerinin değerini arttırmak için finansal opsiyonları kendine görev olarak belirlemiştir.

İLETİŞİM